"Na Wspólnej" odcinek 2908. Eliza odejdzie od Jarka! Ślub zostanie odwołany? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2908. odcinku serialu "Na Wspólnej" Jarek i Eliza znowu się pokłócą, a narzeczona chłopaka spakuje walizki i wyprowadzi się z mieszkania! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2908. w czwartek, 11.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Związek Elizy (Katarzyna Chorzępa) i Jarka (Wojciech Rotowski) przechodzi ostatnio bardzo ciężką próbę. Para chce się pobrać, ale całej sprawy nie ułatwia ojciec Elizy, Cielecki, (Jacek Kawalec), który non stop epatuje swoim bogactwem.

Ewa w depresji! Znajdzie się na granicy obłędu!Zobacz więcej

W 2908. odcinku serialu "Na Wspólnej" chłopak będzie już miał dość rozrzutności teścia! Postanowi bez wiedzy narzeczonej zwrócić do salonu podarowany im przez niego samochód. Gdy Eliza się o tym dowie pomiędzy narzeczonymi dojdzie do bardzo ostrej kłótni! Eliza poprosi Jarka, żeby tak jak ona przyzwyczaił się do prezentów ich ojca i nie będzie rozumiała jego irytacji. W końcu w przypływie złości Jarek wykrzyczy jej, że nawet dobrze jej nie zna i nie jest pewien, czy powinni brać ślub.

Ola wróci tylko na chwilę! Dlaczego pojawi się w Polsce?Zobacz więcej

Słowa Jarka bardzo zabolą Elizę. Chwile później będzie już spakowana i wyprowadzi się z ich wspólnego mieszkania... Chłopak szybko zrozumie swój błąd i poprosi o radę przyjaciół. Znajomi doradzą mu, aby natychmiast przeprosił narzeczoną i na spokojnie z nią porozmawiał. On jednak sięgnie po butelkę wódki i upije się do nieprzytomności...

Czy narzeczeni zdołają się jeszcze pogodzić?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×