"Na Wspólnej" odcinek 2910. Pogrążona w depresji Ewa spowoduje wypadek! Ucierpi w nim Ela! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2910. odcinku "Na Wspólnej" Ewa będzie coraz bardziej pogrążona w depresji. Spowoduje wypadek, w którym ucierpi Ela! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2910. we wtorek, 16.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Od jakiegoś czasu Ewa (Ewa Gawryluk) czuje się coraz gorzej. To pierwsze objawy depresji, ale jej bliscy nie będą w stanie tego zauważyć. Wkrótce tego pożałują...

Ewa w depresji! Znajdzie się na granicy obłędu!Zobacz więcej

W 2910. odcinku "Na Wspólnej" Ewa będzie zachowywać się coraz dziwniej. Zacznie patrzeć w lustro i mamrotać do siebie, a potem zwinie się w kłębek i położy się na kanapie. Spędzi tak całe popołudnie i nie pójdzie do pracy. Gdy jej szefowa spyta jej, co się dzieje, ta stwierdzi, że nie może przyjść, bo zachorowała i jeśli szefowa chce, to może ją zwolnić. Niedługo później odwiedzi ją Ela (Paulina Chapko) i zaproponuje teściowej wspólny wypad do SPA.

Podczas jazdy nagle Ewa odpłynie myślami, zamknie oczy i straci panowanie nad kierownicą. Elżbieta będzie próbowała temu zapobiec, ale będzie za późno i samochód uderzy w drzewo. Kiedy Ewa odzyska przytomność, zorientuje się, że jej synowa nie daje znaków życia... Obie panie trafią do szpitala, ale to Elżbieta będzie w gorszym stanie - lekarze stwierdzą obrzęk mózgu i wprowadzą ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Hofferowa nie będzie pamiętała, co się wydarzyło. Igor (Jakub Wesołowski) nie będzie umiał w to uwierzyć, więc jego matka zacznie się obwiniać... Jak to się skończy?

Ilona w końcu wyjdzie na wolność! Zostanie oczyszczona z zarzutów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×