"Na Wspólnej" odcinek 2911. Marta dowiaduje się, że Mikołaj ma romans z Romą! Nie przyjmie tego najlepiej... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2911. odcinku "Na Wspólnej" Roma zabierze Martę na kolację, na której pojawi się także Mikołaj! Konarska będzie w szoku, że jej przyjaciel i asystentka są razem! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2911. w środę, 17.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wkrótce Roma (Julia Kamińska) zacznie wprowadzać w życie swój niecny plan. Zacznie dolewać Marcie (Joanna Jabłczyńska) alkoholu do kawy, przez co ta będzie coraz bardziej kompromitować się w pracy. Wciągnie w swoje intrygi również Mikołaja (Krzysztof Wieszczek).

Roma skompromituje Martę! Przez nią Konarska wróci do picia?! Zobacz więcej

Lenarska zaaranżuje przypadkowe spotkanie tak, by Marta zauważyła jak obściskuje się z Leśniewskim. Konarska będzie w szoku i jak tylko wróci do domu, przesadzi z alkoholem... W 2912. odcinku "Na Wspólnej" Marta po wieczornym pijaństwie, nie będzie w stanie wstać na czas do pracy, co oczywiście wykorzysta Roma. Później znowu uda jej przyjaciółkę i zaprosi ją na kolację. Nie wspomni jednak, że w restauracji ma pojawić się również Mikołaj... Marta nie będzie mogła znieść ich ciągłych czułości i nadal będzie w szoku, że Roma ma męża, a romansuje z Mikołajem!

Zrobi dobrą minę do złej gry i uda, że akceptuje ten związek. Będzie to dla niej jednak za wiele i zamówi wino... Czy znowu wpadnie w alkoholizm?

Danka oznajmia, że rezygnuje ze ślubu! Dlaczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Stacha (gość)

    Brak pomysłów...alkohol, narkotyki, zdrady, morderstwa ciągle wracają do tego serialu. Po kilku latach, definitywnie kończę z oglądaniem "Na Wspólnej".

    29.06.2019 17:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×