"Na Wspólnej" odcinek 2912. Ostrowski nie pozwoli Igorowi odwiedzić Ewy w szpitalu! To przez niego chciała się zabić? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2912. odcinku "Na Wspólnej" Ewa trafi do szpitala po nieudanej próbie samobójczej. Kiedy odwiedzi ją Igor, Arek nie będzie chciał go do niej wpuścić! Uzna, że to wszystko przez niego... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2912. w czwartek, 18.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po tym jak pogrążona w depresji Ewa (Ewa Gawryluk) spowoduje wypadek, w którym ucierpi Ela (Paulina Chapko), wszyscy będą chcieli wiedzieć, jak do tego doszło. Bliscy nie zauważą jej choroby, a Igor (Jakub Wesołowski) będzie zrozpaczony i w dość ostry sposób przepyta matkę. To ją przerośnie i będzie próbowała popełnić samobójstwo!

Samobójstwo Ewy! Podetnie sobie żyły po wypadku Elżbiety!Zobacz więcej

W 2912. odcinku "Na Wspólnej", zaraz po tym jak Ostrowski (Marek Kalita) znajdzie żonę w wannie z podciętymi żyłami, Ewa trafi do szpitala. Niedługo później na miejscu zjawi się Igor i ostro pokłóci się z ojczymem! Arek nie będzie chciał pozwolić mu wejść do matki i zarzuci mu, że to przez jego zachowanie Ewa targnęła się na swoje życie. Nowak nie pozostanie mu dłużny i powie, że on również jest winny, bo był zbyt zajęty pracą i niczego nie zauważył.

W końcu obaj wejdą do sali, w której będzie leżeć Ewa. Igor niemal padnie na kolana i będzie błagał ją o przebaczenie... Co dalej będzie z Ewą? Czy bliscy pomogą jej walczyć z chorobą?

Eliza zerwie kontakty z ojciem i wróci do Jarka! Jednak będzie ślub?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×