"Na Wspólnej" odcinek 2913. Paweł znowu skrzywdzi Beatę! Podopieczna Ziębów dowie się, co myśli o niej oszust! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2913. odcinku serialu "Na Wspólnej" Beata podsłucha rozmowę Marii i Pawła! Dziewczyna usłyszy kilka gorzkich słów... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2913. w poniedziałek, 22.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) wróci do pracy w barze Ziębów, ponieważ ktoś będzie musiał zastąpić chorą Anastazję (Katarzyna Bacia).

Beata dowie się o chorobie Anastazji! Pogodzi się z przyjaciółką?Zobacz więcej

W 2913. odcinku serialu "Na Wspólnej" dziewczyna zauważy, że do knajpki zbliża się Paweł (Grzegorz Kwiecień). Beata nie będzie chciała się z nim zadawać, schowa się na zapleczu i poprosi Marię (Bożena Dykiel), aby jej nie wydała. Z ukrycia będzie jednak podsłuchiwać ich rozmowę.

Paweł zacznie wypytywać Marię o Anastazję. Będzie o niej mówił w samych superlatywach i stwierdzi, że to bardzo krucha dziewczyna, choć udaje twardzielkę. Chwilę później rozmowa zejdzie na Beatę, o której oszust "Kazik" będzie wypowiadał się bardzo krytycznie.

Ewa trafi do psychiatryka?! Załoga karetki przywiąże ją do łóżka!Zobacz więcej

W pewnym momencie Beata nie wytrzyma i ostentacyjnie wyjdzie z zaplecza oznajmiając Marii, że musi lecieć po coś do sklepu. Ziębowa od razu ponagli Pawła, żeby za nią pobiegł! Gdy ten ją dogoni, dziewczyna wygarnie mu, że choć mówił, że ją kocha, to bardzo szybko znalazł pocieszenie. Ze łzami w oczach doda, że tak naprawdę nic dla niego nie znaczyła.

Czy Beata znajdzie kiedyś prawdziwą miłość? Co dalej zrobi Paweł?

Tomek nakryje Anastazję i Pawła! To koniec ich związku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×