"Na Wspólnej" odcinek 2914. Joachim każe Pawłowi trzymać się z dala od Anastazji! Oszust i tak nie odpuści? [CO SIĘ WYDARZY]

Jak tylko Joachim dowie się o chorobie siostry, natychmiast wróci do Polski! Gdy zobaczy przy niej Pawła, wcale mu się to nie spodoba! Sprawdź, co wydarzy się w 2914. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2914. w wtorek, 23.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Tomek (Krzysztof Chodorowski) uzna, że Joachim (Michał Jurkowski) powinien wiedzieć o chorobie Anastazji (Karolina Bacia) i zawiadomi go o konieczności przeszczepu! Zaniepokojony mężczyzna od razu do niej pojedzie!

Anastazja jednak woli być z Pawłem? Nie będzie pewna swoich uczuć do Tomka!Zobacz więcej

W 2914. odcinku serialu "Na Wspólnej" Joachim zobaczy w szpitalu Pawła (Grzegorz Kwiecień), który przyjdzie odwiedzić jego siostrę. Zatrzyma go i da mu wyraźnie do zrozumienia, że nie życzy sobie, aby zadawał się z Anastazją! Paweł przestraszy się agresywnego mężczyzny i szybko zniknie mu z oczu.

Były oszust postanowi jednak nie dawać za wygraną i nie przestraszy się gróźb. Gdy Joachim pójdzie zrobić badania potencjalnego dawcy, Paweł znów wkradnie się do sali, w której leży Anastazja! Kilka chwil później pojawi się tam ktoś jeszcze! Nie będzie to jednak Joachim, lecz Tomek, który przyłapie ich w dwuznacznej sytuacji!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×