"Na Wspólnej" odcinek 2917. Jarogniew dowie się prawdy o wolonatriacie Darka! Nigdy mu nie wybaczy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2917. odcinku serialu "Na Wspólnej" Jarogniew podsłucha rozmowę Darka i dowie się dlaczego prawnik go przygarnął. To będzie dla niego ogromny cios! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2917. w poniedziałek, 29.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) osiągnie swój cel i odzyska prawa do wykonywania zawodu adwokata! Czy teraz zakończy swoją znajomość z Jarogniewem (Olgierd Jaworski)?

Ula zacznie się okaleczać! Nie zniesie zemsty Tosi!Zobacz więcej

W 2917. odcinku serialu "Na Wspólnej" Darek i Aneta (Dorota Krempa) zorganizują dla Jarogniewa spotkanie pożegnalne. W pewnym momencie chłopak podsłucha rozmowę między Żbikiem, a jednym z jego znajomych. Kolega pogratuluje mu pomysłu, dzięki któremu udało mu się uzyskać skrócenie kary. Powie mu także, że go podziwia, bo jego zdaniem lepiej zajmować się zwierzętami, niż biednymi dziećmi. Darek nie zaprzeczy.

Jarogniew poczuje się skrzywdzony i wykorzystany. Darek spróbuje mu wszystko wyjaśnić. Przyzna, że przygarnął go z egoistycznych pobudek, ale z czasem zmienił do niego stosunek i bardzo go polubił. Chłopiec mu jednak nie uwierzy. Zarzuci Darkowi, że nie chce go tak, jak nie chciał go rodzony ojciec! Czy Żbikowi uda się odzyskać zaufanie chłopca?

Marta i Filip znowu się do siebie zbliżą? Konarski będzie dla niej dużym wsparciem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×