"Na Wspólnej" odcinek 2917. Tosia i Ajka zmuszą Ulę do rozbieranej sesji?! Dziewczyna postawi się siostrze? [CO SIĘ WYDARZY]

Ula w dalszym ciągu musi znosić wybryki siostry! W 2917. odcinku serialu "Na Wspólnej" w końcu puszczą jej nerwy! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2917. w poniedziałek, 29.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Gdy Tosia (Julia Lewenfisz-Gorka) wprowadziła się do Uli (Sherazade Wolf), Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur), nic zapowiadało nadchodzącej katastrofy! Szybko okaże się jednak, że zdemoralizowana siostra nie tylko sprowadzi Ulę na złą drogę, lecz także zacznie się nad nią znęcać!

Beata wyzna Pawłowi miłość! Jednak będą razem?Zobacz więcej

W 2917, odcinku serialu "Na Wspólnej" Tosia, Ajka (Patrycja Sujecka) i Aleks (Kornel Rucinski) zerwą się z lekcji i pójdą do mieszkania Hofferów. Młodzież postanowi zorganizować sobie sesję zdjęciową, lecz w pewnym momencie zabawę popsuje im Ula, która także pojawi się w domu. Imprezowicze spróbują namówić ją do wspólnej zabawy, lecz córka Kamila zdecydowanie odmówi!

Wyśniony seks z Kasią! Darek zdradzi żonę?Zobacz więcej

Ajka postanowi posunąć się do szantażu! Powie Uli że ma zdjąć bluzkę, aby mogła zrobić jej rozbieraną sesję! Zagrozi, że jeśli odmówi, to do sieci trafią kompromitujące ją nagrania! Ula będzie wściekła! Napluje Ajce prosto w twarz i z płaczem wybiegnie z pokoju! Tosia nie zareaguje.

Czy Ula zdecyduje się opowiedzieć o wszystkim Kamilowi i ukróci wybryki przyrodniej siostry i jej znajomych?

Marta i Filip znowu się do siebie zbliżą? Konarski będzie dla niej dużym wsparciem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×