"Na Wspólnej" odcinek 2918. Darek zacznie szukać ojca Jarogniewa! Spełni marzenie chłopca o prawdziwej rodzinie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2918. odcinku serialu "Na Wspólnej" Darek i Jarogniew się pogodzą! Żbik postanowi jeszcze raz pomóc chłopcu i spróbuje dowiedzieć się, co stało się z jego ojcem. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2918. we wtorek, 30.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Jarogniew (Olgierd Jaworski) dowie się pracy o wolontariacie Darka (Michał Mikołajczak)! Chłopcu będzie bardzo przykro i poczuje się potraktowany jak przedmiot...

Ula zacznie się okaleczać! Nie zniesie zemsty Tosi!Zobacz więcej

W 2918. odcinku serialu "Na Wspólnej" Żbik zdoła w końcu przekonać go, że naprawdę go polubił i nie zamierza zrywać z nim kontaktu. Prawnik zrozumie, że gwałtowna reakcja chłopca wynikała z tego, że został w dzieciństwie opuszczony przez ojca i bał się, że teraz spotka go to samo.

Darek będzie chciał mu jeszcze jakoś pomóc. Postanowi sprawdzić, kim jest biologiczny ojciec chłopca i co się z nim aktualnie dzieje. Być może uda się przekonać go do powrotu do rodziny. Czy Żbik sprawi, że Jarogniew w końcu będzie miał prawdziwą rodzinę? Trzymamy kciuki!

Marta zdemaskuje Romę! Nie da się wygryżć z programu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×