"Na Wspólnej" odcinek 2920. Marta zdemaskuje Romę! Nie da się wygryżć z programu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2920. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta w końcu zrozumie, że Roma wcale nie jest jej "przyjaciółką"! Czy teraz role się odwrócą? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2920. w czwartek, 1.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Odkąd Roma (Julia Kamińska) dostała pracę w telewizji, robi wszystko aby pogrążyć swoją szefową Martę (Joanna Jabłczyńska) i wygryźć ją ze stanowiska. Aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed wykorzystaniem największej słabości rywalki, alkoholizmu...

Anastazja jednak woli być z Pawłem? Nie będzie pewna swoich uczuć do Tomka!Zobacz więcej

W pewnym momencie Konarska będzie już na skraju załamania, ale na szczęście ostatecznie się opamięta! W 2920. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta w końcu zrozumie, że Roma tylko udaje jej przyjaciółkę i gdy tylko wróci z przymusowego urlopu, postanowi pokazać jej miejsce w szeregu!

Konarska co prawda pochwali Romę za to, jak prowadziła program pod jej nieobecność, ale zarazem zrobi wszystko, by pokazać Bryckiemu (Piotr Duda), że ona mogłaby to zrobić dużo lepiej. Lenarska poczuje, że traci grunt pod nogami i postanowi ostatecznie pogrążyć szefową.

Bruno uzależni się od amfetaminy! Co z nim będzie?Zobacz więcej

Wspólne z operatorem kamery ponownie podstawi Marcie alkohol, licząc że ta znów się upije. Gdy po chwili Marta chwiejnym krokiem wejdzie do studia, Roma będzie pewna sukcesu! Okaże się jednak, że jej szefowa nawet nie tknęła szampana, a całą sytuację obróci w żart. Teraz jednak już będzie wiedziała, kto knuje za jej plecami!

Czy teraz role się odwrócą i Marta zacznie mścić na rywalce? Tego dowiemy się już wkrótce!

Elżbieta całkowicie się zmieni! Będzie potworem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×