"Na Wspólnej" odcinek 2921. Beata i Paweł wylądują razem w łóżku! Wrócą do siebie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2921. odcinku serialu "Na Wspólnej" Beata i Paweł spędzą razem noc! Czy ich związek ma szanse się odrodzić? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2921. w poniedziałek, 5.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Gdy Paweł (Grzegorz Kwiecień), czyli oszust "Kazik", pojawił się w barze Ziębów, aby prosić o drugą szansę, wydawało się, że ostatnią osobą, która chce mieć z nim cokolwiek wspólnego jest Beata (Katarzyna Ptasińska)! W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" okaże się jednak, że wciąż tli się w niej uczucie...

Igor zobaczy matkę w krytycznym stanie! Będzie wstrząśnięty!Zobacz więcej

Mimo że Beata wciąż nie będzie mogła uwierzyć, że Paweł flirtował z jej najlepszą przyjaciółką Anastazją (Karolina Bacia), to uczucie okaże się silniejsze i była pracownica Ziębów wyzna mu miłość! Paweł zrozumie, że to właśnie z nią może być naprawdę szczęśliwy i postanowi jeszcze raz o nią zawalczyć.

Na początku spotka się z gwałtowną, wręcz agresywną reakcję byłej partnerki, lecz ostatecznie uda mu się osiągnąć swój cel! W 2921. odcinku serialu "Na Wspólnej" Paweł i Beata wylądują razem w łóżku! Po namiętnym seksie były oszust zapewni dziewczynę, że już nigdy nie pozwoli jej zniknąć…

Czy Beata i Paweł mogą jeszcze stworzyć szczęśliwy związek? Czy Anastazja pogodzi się ze stratą bratniej duszy? Tego dowiemy się już wkrótce!

Wyśniony seks z Kasią! Darek zdradzi żonę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×