"Na Wspólnej" odcinek 2923. Wyśniony seks z Kasią! Darek zdradzi żonę? [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z nadchodzących odcinków serialu "Na Wspólnej" Darek doświadczy upojnych chwil z Kasią! Szybko czeka go jednak rozczarowanie... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2923. w poniedziałek, 7.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W jednym z nadchodzących odcinków serialu "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys) i Jarogniew (Olgierd Jaworski) wybiorą się razem na piknik i spędzą razem miłe chwile. Kilka godzin spędzonych z dawną kochanką wystarczy, aby rozpalić wyobraźnię Żbika!

Bruno uzależni się od amfetaminy! Co z nim będzie?Zobacz więcej

Następnego dnia, w 2923. odcinku serialu "Na Wspólnej", Darek będzie miał wyjątkowy sen. Przyśni mu się zmysłowy i namiętny seks z Kasią! Gdy Żbik się obudzi, szybko zauważy, że przyjemne chwile nie były realne, a obok niego w łóżku leży Aneta (Dorota Krempa)! Żona Darka będzie miała ochotę na prawdziwe igraszki! Darek będzie miał jednak inne plany...

Gdy zadzwoni telefon. Żbik szybko go odbierze, aby wyplątać się z niezręcznej sytuacji! Aneta nie da jednak za wygraną. Jakiś czas później zacznie rozmowę o dziecku! Darek znów będzie musiał się wykręcać i zacznie tłumaczyć jej, że kiedy pojawi się bobas, nie będą mieli czasu dla siebie.

Tym razem Aneta da się przekonać, ale jak długo Żbik zdoła kontynuować swoją grę?

Marta i Filip znowu się do siebie zbliżą? Konarski będzie dla niej dużym wsparciem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×