"Na Wspólnej" odcinek 2925. Tosia zobaczy jak Ula się okalecza! W końcu ruszy ją sumienie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2925. odcinku serialu "Na Wspólnej" Tosia zobaczy świeże rany na ciele Uli! Czy w końcu okaże siostrze jakieś wsparcie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2925. w poniedziałek, 12.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Za sprawą Tosi (Julia Lewenfisz-Górka) i jej znajomych Ula (Sherazade Wolff) stała się pośmiewiskiem dla całej szkoły! Załamana dziewczyna w tajemnicy przed wszystkimi zacznie się okaleczać!

W 2925. odcinku serialu "Na Wspólnej" Tosia zobaczy świeże rany na nogach siostry i od razu zrozumie, że Ula okalecza się celowo. Nastolatka w końcu zrozumie, jak bardzo skrzywdziła siostrę i będzie chciała opatrzyć jej rany! Ula jednak nie da się do siebie zbliżyć i wykrzyczy Tosi prosto w twarz, że ją nienawidzi! Powie, że filmik co prawda już zniknął z sieci, lecz po mediach społecznościowych wciąż krążą prześmiewcze memy.

Joachim zginie w wypadku! Anastazja dostanie jego nerkę?Zobacz więcej

Gdy Tosia usłyszy słowa siostry, z oczu zaczną jej cieknąć łzy. Postanowi jakoś pomóc Uli. Jakiś czas później na telefon Zuzy (Małgorzata Socha) przyjdzie anonimowa wiadomość. W załączniku będzie filmik, na którym widać, jak Ula klęczy przed Tosią. Ten sam filmik, który jeszcze niedawno krążył po internecie. Hofferowa będzie w szoku!

Czy teraz pozna całą prawdę i będzie mogła pomóc córce?

Ewa zostanie poddana elektrowstrząsom? Ostrowski będzie temu przeciwny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×