"Na Wspólnej" odcinek 2927. Ula o krok od samobójstwa?! Czy psycholog zdoła jej pomóc? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2927. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kamil i Zuza zabiorą Ulę do psychologa. Okaże się, że dziewczyna cierpi na depresję! Czy specjalista zdoła jej pomóc? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2927. we wtorek, 20.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ula (Sherazade Wolff) została upokorzona przez Tosię (Julia Lewenfisz-Górka), przez co stała się pośmiewiskiem w całej szkole. Załamana dziewczynka nie mogła sobie z tym poradzić i zaczęła się okaleczać... Na szczęście jej rodzice postanowią w porę zareagować.

Tosia zostawi Ulę, ale znajdzie sobie nową ofiarę! Będzie się znęcać nad Ajką!Zobacz więcej

W 2927. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) zabiorą córkę do psychologa. Specjalista wysłucha dziewczynki, jej rodziców i zobaczy rany na jej ciele. Powie Hofferom, że mieli dużo szczęścia, ponieważ udało im się w porę zauważyć problem Uli. Mimo to jego diagnoza będzie brzmiała strasznie:

Samookaleczenia bardzo często kończą się próbą samobójczą. Na razie Ula nie może wrócić do szkoły i powinna zażywać leki przeciwdepresyjne.

Roma padnie przed Martą na kolana! Konarska jej przebaczy?Zobacz więcej

Rodzice dziewczynki zareagują na te słowa z ulgą i przerażeniem zarazem. Obiecają psychologowi, że będą wypełniać wszystkie jego zalecenia. Czy wsparcie specjalisty pomoże Uli odzyskać psychiczną równowagę?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×