"Na Wspólnej" odcinek 2928. Mikołaj uwierzy w kłamstwa Romy! Nie będzie chciał znać Marty? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2928. odcinku "Na Wspólnej" Roma nadal będzie niszczyć życie Marty i nastawi Mikołaja przeciwko niej! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2928. w środę, 21.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Roma (Julia Kamińska) cały czas próbuje upokorzyć Martę (Joanna Jabłczyńska). Nie dość, że chce zabrać jej posadę, to jeszcze chce odebrać jej przyjaciela, Mikołaja (Krzysztof Wieszczek). Leśniewski nie ma pojęcia, że kobiety ze sobą walczą.

Joachim zginie w wypadku! Anastazja dostanie jego nerkę?Zobacz więcej

W 2928. odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie dzień kolejnej rozprawy rozwodowej Mikołaja i Nicole (Maria Niklińska). Leśniewski zwierzy się Marcie, że właściwie się z tego cieszy, bo teraz może być z Romą. Przy okazji okaże się, że Lenarska nie ma pojęcia, że jej kochanek ma żonę. Mimo to Marta nie powie przyjacielowi, że jego kochanka także nie jest singielką oraz tego, jaka jest naprawdę. Z kolei Roma jakiś czas później opowie Mikołajowi, że jej szefowa ją dręczy i że liczy się dla niej tylko kariera.

Choć Leśniewski będzie tym zdziwiony, to przy następnym spotkaniu z Martą nie da jej dojść do słowa i zabroni jej źle mówić o Romie! Czy w końcu przejrzy na oczy?

Aneta zagrozi Darkowi rozwodem! Co zrobi Żbik?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×