"Na Wspólnej" odcinek 2928. Roma padnie przed Martą na kolana! Konarska jej przebaczy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2928. odcinku serialu "Na Wspólnej" Roma postanowi zrobić krok w tył, aby uśpić czujność swojej rywalki. Czy Marta da się jej omotać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2928. w środę, 21.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Roma (Julia Kamińska) była już o krok od ostatecznego pogrążenia Marty (Joanna Jabłczyńska)! Konarska w ostatniej chwili przejrzała jej intrygę i pokazała wszystkim, że nie warto z nią pogrywać! Wydaje się jednak, że przebiegła asystentka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa...

Elżbieta oskarży Zuzę o kradzież! Do reszty zwariowała?Zobacz więcej

W 2928. odcinku serialu "Na Wspólnej" Roma postanowi zrobić krok w tył, aby uśpić czujność Marty i przygotować się do kolejnego ataku. Przyjdzie do jej gabinetu i zacznie ją przepraszać za wszystkie świństwa, jakie jej do tej pory wyrządziła. Zacznie ją błagać na kolanach, by nie mówiła prawdy Mikołajowi (Krzysztof Wieszczek), który właśnie dostał rozwód od Nicole (Maria Niklińska)! Konarska będzie miała z niej niezły ubaw! Ostatecznie zdecyduje się jednak nie mówić przyjacielowi, że Roma ma męża.

Tymczasem Roma zacznie przygotowania do kolejnej kampanii oczerniającej szefową... Czy tym razem uda jej się ostatecznie skompromitować Martę i przejąć jej program?

Roma oczerni Martę przed bliskimi! Zrobi z niej sadystkę?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×