"Na Wspólnej" odcinek 2929. Elżbieta oskarży Zuzę o kradzież! Do reszty zwariowała? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wypadku z psychiką Elżbiety stanie się coś bardzo złego! Zacznie wyżywać się na rodzinie i współpracownikach! Czy ktoś zdoła jej pomóc? Sprawdź, co wydarzy się w 2929. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2929. w poniedziałek, 19.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Elżbieta (Paulina Chapko) cudem przeżyła spowodowany przez Ewę (Ewa Gawryluk) wypadek samochodowy! Niestety, takie traumatyczne doświadczenie odcisnęło piętno na jej psychice i wszystko wskazuje na to, że zaczęła cierpieć na jakieś zaburzenie.

Aneta zagrozi Darkowi rozwodem! Co zrobi Żbik?Zobacz więcej

Pewne objawy wskazują nawet na uszkodzenie mózgu. Jej zmysły węchu i smaku przestały działać prawidłowo, może dostrzec także poważną zmianę w zachowaniu. Elżbieta bardzo łatwo wpada w gniew, a swoje frustracja wyładowuje na mężu Igorze (Jakub Wesołowski) i jego córce Julce (Maja Oświecińska).

W 2929. odcinku serialu "Na Wspólnej" już nie tylko rodzina zauważy jej przemianę. Marcinek zacznie wyżywać się na współpracownikach, a atmosfera w fundacji stanie się nie do zniesienia. W pewnym momencie Elżbieta oskarży nawet Zuzę (Małgorzata Socha) o kradzież pieniędzy!

Czy Ela straci rodzinę i przyjaciół? Czy ktoś zdoła jej jakoś pomóc?

Ewa zostanie poddana elektrowstrząsom? Ostrowski będzie temu przeciwny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×