"Na Wspólnej" odcinek 2934. Roma zostanie zwolniona?! Brycki nie uwierzy w jej kłamstwa! [CO SIĘ WYDARZY]

Roma zostanie pokonana! Nikt nie uwierzy w jej kłamstwa, a jej los spocznie w rękach Marty! Sprawdź, co wydarzy się w 2934. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2934. w czwartek, 29.08.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Roma (Julia Kamińska) oskarży Martę (Joanna Jabłczyńska) o mobbing. Wybiegnie z płaczem z biura i powie, że Konarska znęca się nad nią fizycznie i psychicznie! Przerażeni współpracownicy od razu staną po jej stronie...

Ewa po elektrowstrząsach straci pamięć! Nie rozpozna Ostrowskiego!Zobacz więcej

W 2934. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta pokaże Bryckiemu (Piotr Duda) filmik, na którym wyraźnie widać, że do żadnej napaści nie doszło. Szef od razu wezwie Lenarską na dywanik. Roma spróbuje się jakoś wykręcić, ale tym razem producent nie da się nabrać. - Dosyć tych kłamstw! - kategorycznym tonem przerwie wywodu kobiety i zabroni jej bezpodstawnie oskarżać Martę! Urażona Roma powie mu, że w takim razie w każdej chwili może ją zwolnić!

Pijany Mikołaj wtargnie do studia! Dowie się o mężu Romy!Zobacz więcej

Chwilę później Brycki poprosi Martę o rozmowę w cztery oczy. Wprost zapyta ją, co powinien zrobić z Romą. Jej los będzie w rękach Konarskiej. Dziennikarka powie szefowi, że Lenarska zdecydowanie zasłużyła na wydalenie z pracy, ale uzna zarazem, że Roma jest bardzo zdolna i szkoda by było ją stracić. Wspólnie dojdą do wniosku, że należy dać jej jeszcze jedną szansę. Na koniec szef szczerze przeprosi Martę:

Należą Ci się gorące przeprosiny ode mnie. Za to, że dałem się wciągnąć w niecne gierki Romy i zwątpiłem w ciebie.

Czy to już koniec kłopotów Marty? Tego dowiemy się z dalszych odcinków serialu "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×