"Na Wspólnej" odcinek 2935-2936. Podwójna zdrada! Wojtek obudzi się u boku Moniki, a Cieślik - Żanety! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2935. odcinku "Na Wspólnej" Wojtek i Damian nieźle zaszaleją! Wypiją zbyt dużo alkoholu i obudzą się u boku nieswoich kobiet! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2935. we wtorek, 3.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Senator Cieślik (Waldemar Błaszczyk) już kilka razy był bohaterem skandali. Wygląda na to, że teraz znowu wpakuje się w kłopoty, i to razem z Wojtkiem (Wojciech Błach)!

Kolejny skandal z udziałem Cieślika! Upije się na wiejskim festynie?Zobacz więcej

W 2935. odcinku "Na Wspólnej" Wojtek zawiezie Cieślika do dość odległej miejscowości na festyn pieczonego ziemniaka. Szybko okaże się, że cudowne bulwy nie tylko się zjada - prywatna destylarnia będzie miała dla gości odświętną ziemniaczaną wódkę! Szulc i Cieślik będą musieli jej spróbować i niedługo później będą kompletnie pijani!

Niespodziewanie obaj skończą w łóżkach nieswoich kobiet! Szulc obudzi się w objęciach Moniki (Sylwia Gliwa), a Cieślik Żanety (Anna Guzik)! Obaj po cichu uciekną z nie swoich mieszkań. Ku ich przerażeniu, obie żony będą wręcz zachwycone ich nocnymi igraszkami! Wojtek i Damian będą mieli nie lada dylemat - jak mają przyznać się do pomyłkowej zdrady? Jak to się dla nich skończy?

Aneta wraca do Darka! On jednak wybierze Kasię?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×