"Na Wspólnej" odcinek 2935. Kolejny skandal z udziałem Cieślika! Upije się na wiejskim festynie? [CO SIĘ WYDARZY]

Dla senatora Cieślika nadszedł czas na spotkania z wyborcami. W 2935. odcinku serialu "Na Wspólnej" polityk da się ponieść wiejskiej gościnności! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2935. w poniedziałek, 2.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Senator Cieślik (Waldemar Błaszczyk) podniósł się po ostatnich skandalach i może na spokojnie zabrać się za kampanię wyborczą. W 2935. odcinku serialu "Na Wspólnej" polityk wybierze się wiejski festyn z okazji Dnia Ziemniaka!

Mikołaj straci wszystkie pieniądze! To sprawka Romy czy Nicole?Zobacz więcej

Mieszkańcy wioski tłumnie pojawią się na festynie i wysłuchają przemówienia Cieślika, któremu w zastępstwie Żanety (Anna Guzik-Tylka) towarzyszył będzie Wojtek (Wojciech Błach). W pewnym momencie jeden z mieszkańców Woli Polskiej postanowi poczęstować Damiana domowej roboty alkoholem. Początkowo senator będzie chciał odmówić, lecz ostatecznie da się przekonać.

Wojtek zdradzi Żanetę z... mężczyzną?! Czeka go kolejna erotyczna przygoda!Zobacz więcej

Niedługo potem Damian i Wojtek będą kompletnie pijani! Zasiądą do stołu z mieszkańcami wioski i zdecydowanie nie będą wylewać za kołnierz! W końcu Cieślik zdecyduje się wziąć udział w zawodach w siłowaniu się na rękę! Jak poradzi sobie z zahartowanymi w fizycznej pracy mieszkańcami wsi? Czy znów ściągnie na siebie kłopoty?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×