„Na Wspólnej” odcinek 2935. Mikołaj straci wszystkie pieniądze! To sprawka Romy czy Nicole? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2935. odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj dowie się o intrygach Romy. Strasznie się upije i kiedy obudzi się następnego dnia, zauważy, że z jego konta zniknęły wszystkie pieniądze! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2935. w poniedziałek, 2.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Roma (Julia Kamińska) od dłuższego czasu robi wszystko, by zająć miejsce Marty (Joanna Jabłczyńska). Manipuluje też Mikołajem (Krzysztof Wieszczek), który jest jak zaślepiony i nie widzi, co się święci. Wkrótce jednak pozna prawdę!

Pijany Mikołaj wtargnie do studia! Dowie się o mężu Romy!Zobacz więcej

W 2935. odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj przez przypadek zobaczy w telewizji odcinek programu Marty z Romą i... jej mężem i dzieckiem! Będzie zrozpaczony i swoje smutki postanowi utopić w alkoholu... To zaś ośmieli go na tyle, że pójdzie do studia i zrobi Romie awanturę! Będzie też wściekły na Martę, że nic mu nie powiedziała.

Następnego dnia rano Leśniewski odkryje, że z jego konta zniknęły wszystkie pieniądze! Co gorsza, nie będzie pamiętał, co robił ostatniej nocy... Co stało się z jego pieniędzmi? Może to sprawka jego byłej żony Nicole (Maria Niklińska), a może Romy? Tego dowiemy się niebawem!

Jarogniew ucieknie z domu! Zacznie szantażować Darka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Samiec (gość)

    Kręci mnie ten aktor, a jego głos jeszcze bardziej.

    08.08.2019 14:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×