"Na Wspólnej" odcinek 2939. Pijana Weronika spowoduje wypadek i potrąci człowieka! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2939. odcinku "Na Wspólnej" Weronika siądzie za kierownicę po alkoholu i potrąci przechodnia! Pomoże mu? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2939. we wtorek, 10.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wkrótce Weronika (Renata Dancewicz) przeżyje prawdziwą tragedię. Nie będzie się spodziewać, że niewinna kolacja z klientem skończy się w ten sposób...

Trudne chwile w życiu Agnieszki! Wróci do picia?Zobacz więcej

W 2939. odcinku "Na Wspólnej" Weronika i Agnieszka (Katarzyna Walter) wybiorą się na kolację, na którą zaprosi ich nowy klient. Mężczyzna od razu zamówi butelkę wina, ale Agnieszka, która nie pije alkoholu, szybko się ulotni. Natomiast Weronika, nie chcąc go urazić, wypije sporo wina, a nawet pozwoli mu się dotykać! W końcu jednak będzie miała dość i zamówi taksówkę, ale gdy usłyszy, że musi na nią czekać 20 minut, postanowi wrócić sama, swoim samochodem, nie zważając na to, że wcześniej piła.

Po drodze usłyszy swój dzwoniący telefon, schyli się do torebki i wtedy uderzy w coś autem. Od razu wyjdzie na zewnątrz, ale nie zauważy, że potrąciła człowieka, który leży w rowie... Jak to się dla niej skończy? Pójdzie do więzienia?!

Pogrzeb Joachima bez Anastazji! Dlaczego dziewczyna nie pożegna brata? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×