"Na Wspólnej" odcinek 2940. Pogrzeb Joachima bez Anastazji! Dlaczego dziewczyna nie pożegna brata? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2940. odcinku serialu "Na Wspólnej" odbędzie się pogrzeb Joachima. Na uroczystościach zabraknie jego siostry Anastazję. Dlaczego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2940. w środę, 11.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Joachim (Michał Jurkowski) zginął, aby Anastazja (Karolina Bacia) mogła żyć. To właśnie jego nerka została użyta do przeszczepu, dzięki któremu jego siostra może wrócić do zdrowia. W 2940. odcinku serialu "Na Wspólnej" odbędzie się jego pogrzeb.

Trudne chwile w życiu Agnieszki! Wróci do picia?Zobacz więcej

Uroczystość pogrzebowa będzie bardzo skromna. Na cmentarzu pojawią się jednak niemal wszyscy najbliżsi zmarłego. Ostatni hołd oddadzą mu jego żona Ewelina (Aleksandra Pałka), Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) oraz Tomek (Krzysztof Chodorowski), któremu nie będzie towarzyszyć Anastazja! Dlaczego nie będzie jej na pogrzebie?

Być może najbliżsi zdecydują się zataić przed nią informację o śmierci brata. Powodem może być także nagłe pogorszenie się stanu zdrowia. Jaka będzie prawdziwa przyczyna jej nieobecności, dowiemy się dopiero oglądając 2940. odcinek serialu "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×