"Na Wspólnej" odcinek 2941. Mikołaj odkryje, że dostał pigułkę gwałtu! Kto mu ją podał i okradł? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2941. odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj postanowi odkryć, co wydarzyło się feralnej nocy, gdy został okradziony! Okaże się, że dostał pigułkę gwałtu! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2941. w czwartek, 12.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po tym jak Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) dowiedział się, że Roma (Julia Kamińska) ma męża i cały czas nim manipulowała, upił się i zrobił awanturę w studio programu Marty (Joanna Jabłczyńska). Gdy obudził się następnego dnia, odkrył, że zniknęły wszystkie jego pieniądze!

Mikołaj straci wszystkie pieniądze! To sprawka Romy czy Nicole?Zobacz więcej

W 2941. odcinku "Na Wspólnej" Leśniewski będzie chciał dowiedzieć się, co się wtedy wydarzyło. W tym celu porozmawia z pracownicą klubu go-go, w którym bawił się tamtej nocy. W końcu Andżelika (Agata Puterko) wyzna mu prawdę - dostał pigułkę gwałtu! Okaże się, że właściciel klubu często robi taki przekręt. Dziewczyna zarzuci Mikołajowi, że został okradziony na własne życzenie, bo chwalił się przed wszystkimi, że niedawno sprzedał dom.

Andżelika nie będzie jednak chciała zeznawać na policji i na dodatek poradzi Mikołajowi, by zostawił tę sprawę i nie zadzierał z jej szefem... Czy Mikołaj jej posłucha czy postanowi na własną rękę odzyskać pieniądze?

Pijana Weronika spowoduje wypadek i potrąci człowieka! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×