"Na Wspólnej" odcinek 2945. Przemek dostanie główną rolę w spektaklu! Syn Smolnego podbije serca koleżanek? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2945. odcinku serialu "Na Wspólnej" Przemek dostanie rolę Romea w szkolnym przedstawieniu! Znalazł w sobie pasję do aktorstwa czy może chodzi o... miłość? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2945. w czwartek, 19.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przemek Smolny (Eryk Cichowicz) musiał zapisać się na kółko teatralne, ponieważ groziło mu powtarzanie klasy. Może się jednak okazać, że bohater serialu "Na Wspólnej" zagości tam na dłużej!

Roman wykopie z ziemi bombę?! Będzie potrzebował pomocy wojska!Zobacz więcej

W 2945. odcinku serialu okaże się bowiem, że odtwórca roli Romea w szkolnym przedstawieniu złamał nogę. Ku zaskoczeniu wszystkich Przemek zgodzi się go zastąpić. Najbardziej z takiego obrotu spraw ucieszy się odtwórczyni roli Julii, Monika (Karolina Oldynska). Przemek zdecydowanie wpadł jej w oko.

Smolny jednak bardziej zainteresowany jest... piękną nauczycielką Dagmarą (Katarzyna Ucherska), która prowadzi kółko teatralne! Kobieta jest bowiem obiektem westchnień połowy chłopaków ze szkoły. Czy Przemek zacznie podrywać nauczycielkę?! A może wybierze związek z Moniką?

Zobacz galerię

Mikołaj ostatecznie rzuci Romę i wyzna miłość Marcie! Konarska mu wybaczy?Zobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×