"Na Wspólnej" odcinek 2948. Mikołaj ostatecznie rzuci Romę i wyzna miłość Marcie! Konarska mu wybaczy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2948. odcinku serialu "Na Wspólnej" Mikołaj postanowi w końcu poukładać swoje życie uczuciowe. Nie będzie to jednak takie proste! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2948. w środę, 25.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) dał się uwieść Romie (Julia Kamińska), która cały czas perfidnie go oszukiwała i wykorzystywała go do własnych celów. Teraz gdy mężczyzna zna prawdę, poukładanie sobie dalszego życia nie będzie proste...

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Lenarska postanowi nie dawać za wygraną i obmyśli plan na odzyskanie Mikołaja. W 2948. odcinku serialu "Na Wspólnej" sprowokuje ich spotkanie w barze u Ziębów. Spróbuje wziąć go na litość. Zacznie tłumaczyć mu, że nie powiedziała mu o rodzinie, ponieważ bała się odrzucenia.

Aneta jest w ciąży! Jak na radosną nowinę zareaguje Darek? Zobacz więcej

Mikołaj nie będzie wyglądał na przekonanego. Wtedy Roma postanowi wytoczyć najcięższe działa. Powie mu, że odeszła od Macieja (Rafał Sisicki),, ponieważ resztę życia chce spędzić właśnie z nim! Na całe szczęście tym razem były mąż Nicole (Maria Niklińska) nie da się nabrać. Zażąda, by Roma raz na zawsze zniknęła z jego życia!

W jednej chwili wszystko stanie się dla niego jasne. Po ostatecznym rozstaniu z Romą od razu pobiegnie do Marty (Joanna Jabłczyńska). Przeprosi ją i wyzna jej miłość! Niestety czeka go rozczarowanie. Konarska powie mu, że jeszcze niedawno marzyła o tych słowach, ale teraz nie wyobraża sobie takiego związku.

Mikołaj zostanie zupełnie sam. Czy uda mu się jeszcze znaleźć prawdziwą miłość?

Byliśmy na ślubie Danki i Marka! To jeszcze nie koniec ich miłosnych zawirowań? [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×