"Na Wspólnej" odcinek 2950-52. Ziębowie znów padną ofiarą oszusta?! Kim jest tajemniczy Aleksander? [CO SIĘ WYDARZY]

Włodek i Maria będą pod wielkim wrażeniem swojego krewnego, Aleksandra Ziębickiego! Tylko Paweł będzie wobec niego sceptycznie nastawiony. Czy rozpoznał w nim oszusta? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2950. w poniedziałek, 30.09.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W życiu Włodka (Mieczysław Hryniewicz) i Marii (Bożena Dykiel) pojawił się tajemniczy młody mężczyzna, Aleksander Ziębicki (Mateusz Dewera), który podaje się za ich krewnego i twierdzi, że ich rodzina ma szlacheckie pochodzenie. Czy bohaterowie serialu "Na Wspólnej" znów wpadną w szpony oszusta?

Na policję zgłosi się świadek wypadku! Weronika jednak pójdzie siedzieć?Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W 2950. odcinku serialu Aleksander przekaże Włodkowi wyjątkowy prezent - srebrną cukiernicę, która ma pochodzić z rodowej kolekcji. Zięba będzie wzruszony. Po południu mężczyzna zabierze seniora na wieś, aby pokazać mu ojcowiznę, ziemie które wciąż należą do jego rodziny.

Również Maria będzie pod wrażeniem bratanka Włodka. W pewnym momencie postanowi zrobić sobie z nim wspólne zdjęcie. Gdy sięgnie po aparat, Aleksander zacznie zwijać się z bólu! Powie Ziębom, że jest ciężko chory i potrzebuje ich pomocy. Poprosi ich, aby kupili jego ziemie.

Jarogniew umrze?! Chory chłopak będzie miał do Darka ostatnią prośbęZobacz więcej

Po powrocie opowiedzą o całej sprawie swoim bliskim. Paweł (Grzegorz Kwiecień) będzie bardzo sceptycznie nastawiony do Aleksandra. Ostrzeże Ziębów, że prawdopodobnie mają do czynienia z oszustem i stanowczo odradzi im zakup ziemi. Chwilę później Ziębicki pojawi się w barze w towarzystwie prawnika i będzie chciał sporządzić umowę.

Czy Włodek i Maria posłuchają rady Pawła? A może znów dadzą się oszukać? Tego dowiemy się z 2952. odcinka serialu "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lipomen (gość)

    A w kamasze go i do Iraku

    24.09.2019 20:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×