"Na Wspólnej" odcinek 2961. Aneta zdradziła Darka! To nie on jest ojcem dziecka?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2961. odcinku serialu "Na Wspólnej" Darek dowie się, że Aneta przespała się z innym mężczyzną! Czy to możliwe, że to kochanek jest ojcem jej dziecka? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2961. w czwartek, 17.10.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Darek (Michał Mikołajczak) rękami i nogami bronił się przed ojcostwem. Dlatego też wieść o ciąży Anety (Dorota Krempa) spadła na niego jak grom z jasnego nieba! Już wkrótce okaże się jednak, że nie jest to jedyna niespodziewana wiadomość, która do niego dotrze!

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W 2961. odcinku serialu "Na Wspólnej" Aneta powie Żbikowi, że jej szef, prezes Jankowski (Paweł Hajnos), zerwał z nią umowę. Powie mężowi, że pracodawca nie chce robić interesów z ciężarną, bo to oznacza częstsze urlopy i co najmniej kilka miesięcy wyjętych z zawodu. Darek będzie oburzony taką decyzją. Pojedzie do kancelarii i postanowi porozmawiać o tym z Jankowskim.

Roman zostanie bohaterem i gwiazdą! Co zrobi?Zobacz więcej

Gdy dotrze na miejsce, przypadkiem podsłucha, jak prezes kłóci się z Anetą. Mężczyzna za wszelką cenę będzie chciał wiedzieć, kto jest ojcem jej dziecka! Wściekły Żbik od razu wtargnie do gabinetu biznesmena! Pomiędzy nim a Jankowskim dojdzie do ostrej kłótni, a następnie do rękoczynów. Darek wymierzy przeciwnikowi soczysty cios prosto w szczękę!

Co na to wszystko powie Aneta? Czy przyzna się do zdrady i wyjawi tożsamość ojca swojego dziecka? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×