"Na Wspólnej" odcinek 2967-68. Uczennica Danki chce się zabić! Czy Zimińska ją powstrzyma? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2967. odcinku serialu "Na Wspólnej" do Danki dojdzie dramatyczna wiadomość. Jej uczennica Pola chce się zabić! Czy Zimińska zareaguje na czas? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2967. we wtorek, 29.10.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W klasie Danuty Zimińskiej (Lucyna Malec) uczy się Pola (Monika Mielnicka), zdolna dziewczyna, która musi zmagać się z bardzo wpływową matką-tyranką (Aneta Todorczuk). Wychowawczyni stara się robić wszystko aby pomóc uczennicy, ale sprawy pójdą w końcu w bardzo złym kierunku.

Mąż nauczycielki przyłapie ją z Przemkiem! Smolny będzie miał kłopoty?Zobacz więcej

W 2967. odcinku serialu "Na Wspólnej" matka Poli poinformuje Dankę, że dziewczyna znów nie wróciła do domu na czas. Na początku Zimińska spróbuje uspokoić kobietę i zacznie jej po raz kolejny tłumaczyć, że nie może kontrolować każdego kroku córki.

W końcu do kobiet dotrze jednak tragiczna wiadomość. Pola chce się zabić. Matka dziewczyny będzie załamana. W 2968. odcinku serialu "Na Wspólnej" rozpocznie się wyścig z czasem. Danka i matka Poli zaczną przekonywać dziewczynę, aby nie odbierała sobie życia.

W końcu matka uczennicy padnie przed nią na kolana i zacznie błagać ją o przebaczenie! Czy zdoła odwieść ją od samobójstwa?

Michał umrze bez przeszczepu?! Co z nim będzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×