"Na Wspólnej" odcinek 2975. Marta świadkiem zabójstwa! Ona będzie następna?! [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Marta zajmie się niebezpieczną sprawą. Niestety szybko tego pożałuje, bo w 2975. odcinku "Na Wspólnej" jej informatorka zostanie zabita na jej oczach! Czy to ostrzeżenie dla Konarskiej? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2975. we wtorek, 12.11.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Marta (Joanna Jabłczyńska) co rusz szuka nowych tematów do swojego programu. Wkrótce zajmie się dość niebezpieczną sprawą - mafią, która zmuszała kobiety do prostytucji. Mimo ryzyka nagra wywiad z Kornelią (Paulina Kowalska) która wyzna przed kamerą, co przeżyła i poda nazwiska osób odpowiedzialnych za handel kobietami.

Joanna prześladowana przez Karola?! Rysownik włamie się do jej mieszkania!Zobacz więcej

Na tym problemy Marty się dopiero zaczną! Bandyci zaczną wysyłać jej pogróżki, a nawet zdemolują jej mieszkanie! W 2975. odcinku "Na Wspólnej" dziennikarka wystraszy się konsekwencji i dla bezpieczeństwa wyśle syna do ojca. Ale nieoczekiwanie Kornelia poprosi Martę o spotkanie i powie, że chce jej coś przekazać. Kiedy kobiety się spotkają, z przejeżdżającego samochodu nagle padnie strzał! Kornelia osunie się na chodnik, a Marta postanowi zrobić wszystko, by ją ratować. Niestety, bezskutecznie...

Czy bandyci postanowią dopaść też Martę?

Marta i Mikołaj razem w łóżku! Jednak będą razem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×