"Na Wspólnej" odcinek 2976-77. Aneta straci dziecko przez Darka?! Lekarze będą bezradni... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2976. odcinku serialu "Na Wspólnej" dojdzie do kolejnej kłótni między Anetą a Darkiem. Tym razem skutki będą tragiczne! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2976. w czwartek, 13.11.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Aneta (Dorota Krempa) jest w ciąży! Niestety okazało się, że wcześniej zdradziła Darka (Michał Mikołajczak) i kwestia ojcostwa nie jest do końca jasna. Czy Żbik będzie potrafił zaufać żonie i wychowa z nią dziecko?

W 2976. odcinku serialu "Na Wspólnej" w ręce Darka trafi koperta z testami DNA. Zanim zdąży ją otworzyć, podejdzie do niego zdenerwowana Aneta i zacznie wyjaśniać, że zrobiła badania prenatalne, aby wykluczyć różne choroby genetyczne. Zapewni, że z maluszkiem jest wszystko w porządku.

Żbik oczywiście nie uwierzy w tę historyjkę i zacznie domyślać się, że chodzi o testy na ojcostwo. Zmieszana kobieta wprost zapyta go, czy wychowywałby jej dziecko, jeśli okazałoby się, że nie jest jego biologicznym ojcem! Jeśli ojcem będzie Jankowski (Paweł Hajnos).

Brat Michała odbije mu Igę?! Zacznie ją bezczelnie podrywaćZobacz więcej

Jej mąż będzie oburzony! Wprost zapyta Anetę, jak w ogóle może tak myśleć, skoro... Żbik zostawił dla niej największą miłość swojego życia! Oczywiście będzie miał na myśli Kasię (Julia Chatys). Zszokowana ciężarna będzie urażona tymi słowami, wymierzy Darkowi soczysty policzek i każe mu się wynosić!

Gdy Aneta zostanie sama, zacznie nagle odczuwać silne bóle! Jakiś czas później Żbik zobaczy, że jego żona jest wynoszona na noszach przez ekipę pogotowia. Postanowi natychmiast jechać od szpitala! Niestety, w 2977. odcinku "Na Wspólnej" ginekolog poinformuje go, że kobieta straciła ciążę.

Czy Darek zacznie się obwiniać o śmierć dziecka Anety? Jak dalej potoczą się ich losy? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×