"Na Wspólnej" odcinek 2977. Marta i Mikołaj razem w łóżku! Jednak będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Marta wpadnie w niezłe kłopoty - wszystko przez jej pracę. Na szczęście będzie mogła liczyć na pomoc Mikołaja, a w 2977. odcinku "Na Wspólnej" obudzi się u jego boku... Będą razem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2977. w czwartek, 14.11.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Niedługo Marta (Joanna Jabłczyńska) wpadnie w nie lada kłopoty! Wszystko dlatego że Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) podsunie jej temat do programu - o Kornelii (Paulina Kowalska), którą mafia zmuszała do prostytucji. Konarskiej od razu się to spodoba, ale nie przewidzi konsekwencji...

Ślub Norberta i Agaty! Bruno zrobi im piękną niespodziankę!Zobacz więcej

Zaprosi dziewczynę do swojego programu, a ona zgodzi się wystąpić w programie in cognito. Powie Marcie, że ludzie w to zamieszani są bezwzględni i nawet jedna z jej koleżanek została zamordowana! Marta również pozna możliwości mafii, gdy dostanie pogróżki, a jej mieszkanie zostanie zdemolowane i wymazane napisem Przestań węszyć suko. To przestraszy Konarską, która ulokuje syna (Adam Tomaszewski) u Romana (Waldemar Obłoza). Ona również, po konsultacji z policją, postanowi się ukryć.

Przyjmie propozycję Mikołaja i to u niego się zatrzyma. W 2977. odcinku "Na Wspólnej" Marta i Mikołaj spędzą razem noc! Choć nie połączy ich namiętność, bo będą spać w ubraniach, to jednak bardzo się do siebie zbliżą... Czy w końcu będą razem?

Aneta straci dziecko przez Darka?! Lekarze będą bezradni...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×