"Na Wspólnej" odcinek 2979. Andrzej przestanie uwodzić Igę! Bracia Brzozowscy się pogodzą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2979. odcinku serialu "Na Wspólnej" Andrzej zrozumie swój błąd i postanowi pojednać się z Michałem. Czy brat mu wybaczy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2979. we wtorek, 19.11.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Andrzej (Tomasz Schimscheiner) wbił Michałowi (Robert Kudelski) nóż w plecy w najgorszym możliwym momencie. Gdy jego brat leżał w szpitalu, on uwodził jego ukochaną Igę (Lidia Sadowa). Jak coś takiego wpłynie na ich relację?

Bogdan oświadczy Joannie, że wie o jej zdradzie! Rozstaną się?Zobacz więcej

W 2979. odcinku serialu "Na Wspólnej" Andrzej przypadkiem wpadnie na Basię (Grażyna Wolszczak), swoją byłą żonę. Mężczyzna wyda się jej nieobecny i zaniepokojony. Gdy kobieta zapyta go, co się dzieje, ten odpowie jej, że próbował podrywać Igę, nie wiedząc, że jest ona wielką miłością jego brata.

Mikołaj i Marta w końcu będą razem! Połączy ich nie tylko łóżko?Zobacz więcej

Basia poradzi byłemu mężowi, aby nie unikał Michała, tylko aby szczerze porozmawiał z nim o tym, co zaszło. Tylko w tę sposób mogą oni oczyścić braterską relację. Andrzej postanowi posłuchać Basi i uda się do szpitala, aby odwiedzić brata. Jego reakcja bardzo go zaskoczy!

Gdy bowiem Michał zobaczy jego szczerą skruchę, postanowi mu wybaczyć! Mocno przytuli brata i podziękuje mu za wsparcie.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×