"Na Wspólnej" odcinek 2983. Reportaż o handlu ludźmi zostanie zablokowany! Mafia będzie miała Martę w szachu! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2983. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta będzie chciała opublikować swój reportaż na temat handlu ludźmi. W ostatniej chwili emisja zostanie jednak zablokowana! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2983. we wtorek, 26.11.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Marta (Joanna Jabłczyńska) zadarła z potężną mafią zajmującą się zmuszaniem kobiet do prostytucji. Bandyci zamordowali już jej informatorkę, a Konarska i jej syn Ksawery (Adam Tomaszewski) są następni na liście!

Przemek ucieknie z domu! Przez zakazaną miłość zostanie bezdomnym?!Zobacz więcej

Bohaterka serialu "Na Wspólnej" nie może liczyć na wsparcie policji, ponieważ funkcjonariusze są zamieszani w ten przestępczy proceder. Sławek (Mariusz Słupiński) doradził jej ostatnio, aby jak najszybciej opublikowała swoje ustalenia, bo tylko rozgłos może zmusić przestępców do odwrotu.

Marta postanowi skorzystać z rady przyjaciela i w 2983. odcinku serialu "Na Wspólnej" będzie chciała wyemitować swój reportaż, aby w ten sposób zapewnić bezpieczeństwo sobie i synowi. W ostatniej chwili emisja materiału zostanie zablokowana przez prokuratora prowadzącego sprawę śmierci Kornelii (Paulina Kowalska).

Dziennikarka nie będzie mogła uwierzyć, że wpływy mafii sięgają aż tak daleko. Czy teraz nic już nie uchroni jej przed zemstą przestępców?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×