"Na Wspólnej" odcinek 2985. Bogdan oświadczy Joannie, że wie o jej zdradzie! Rozstaną się? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2985. odcinku "Na Wspólnej" Joanna w końcu zdecyduje się powiedzieć Bogdanowi o swojej trudnej sytuacji z Karolem. On nagle oświadczy jej, że wszystko wie! Uwierzył w jej zdradę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2985. w czwartek, 28.11.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Joanna (Anna Cieślak) ma ostatnio spore kłopoty z Karolem (Tomasz Nosiński), którego ciągle spotyka i z którym nawet się całowała! Jednak do tej pory nie powiedziała o tym mężowi (Wojciech Brzeziński)...

Mikołaj i Marta w końcu będą razem! Połączy ich nie tylko łóżko?Zobacz więcej

W 2985. odcinku "Na Wspólnej" Joanna w końcu zrozumie, że to co, robi Karol to stalking i musi jakoś to zwalczyć. Dlatego odwiedzi Weronikę (Renata Dancewicz) w kancelarii i o wszystkim jej opowie, żeby ta podpowiedziała jej, jak wyjść z tej sytuacji. Roztocka da jej kilka rad, ale jedną z nich będzie wyznanie prawdy Bogdanowi!

Po powrocie do domu Joanna oznajmi mężowi, że musi powiedzieć mu coś ważnego. On jednak odpowie jej, że wcale nie musi, bo on już o wszystkim wie i pokaże jej zdjęcie, na którym widać ją z Karolem... Czy Bogdan uwierzył, że żona go zdradziła? Co z ich małżeństwem?

Darek na dnie! Aneta wszystko mu zabierze?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×