"Na Wspólnej" odcinek 2991-92. Wojtek i Cieślik chcą powstrzymać zaloty Pedra! Jak to się skończy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2991. odcinku serialu "Na Wspólnej" Wojtek uzna, że kurs tańca jest tylko pretekstem dla podrywu! Czy jego obawy są uzasadnione? Co wymyśli, aby mieć oko na żonę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2991. we wtorek, 10.12.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Żaneta (Anna Guzik) i Monika (Sylwia Gliwa) zapisały się na kurs tańca prowadzony przez gorącego Hiszpana! Nowe hobby pań niezbyt przypadło do gustu ich mężom. Czy ich obawy są uzasadnione?

Zaskakujący finał imprezy! Kasia spędzi noc z Brunonem?!Zobacz więcej

W 2991. odcinku serialu "Na Wspólnej" Wojtek (Wojciech Błach) postanowi porozmawiać o tym z Cieślikiem (Waldemar Błaszczyk). Powie przyjacielowi, że jego zdaniem ich żony są w szponach Latynosa, dla którego taniec jest tylko pretekstem do podrywu! Uzna, że muszą jakoś zareagować.

- Nie ufasz własnej żonie? - zapyta zdziwiony senator.
- Nie ufam tym latynoskim cwaniakom! - opowie mu Wojtek.

Szybko okaże się, że obawy mężczyzn nie są wcale nieuzasadnione. Jeszcze tego samego dnia Pedro (Wojciech Michalak) zacznie dwuznacznie zagajać do Żanety i spróbuje ją pocałować! Szulcowa nie da się jednak uwieść. Po prostu pokaże Hiszpanowi obrączkę i da mu sygnał, by się odczepił.

Iga zostanie zdemaskowana?! Jej siostra jest członkiem mafii!Zobacz więcej

Tymczasem w 2992. odcinku serialu "Na Wspólnej" Damian i Wojtek spróbują wybić żonom z głowy dalszy udział w kursie tańca. Skończy się jednak na tym, że... sami się na niego zapiszą, aby mieć oko na współmałżonki. Będzie to zatem klasyczne pyrrusowe zwycięstwo.

Panowie potraktują cały ten kurs jako karę od losu. Między nimi, a żonami co chwilę będzie dochodziło do jakiejś sprzeczki. Pedro zauważy napiętą atmosferę i zarządzi wymianę partnerów. Szybko okaże się, że Żaneta i Cieślik wymiatają! Jak skończy się ta taneczna przygoda?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×