"Na Wspólnej" odcinek 2995-96. Iga zostanie zdemaskowana?! Jej zaginiona siostra jest członkiem mafii! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2995. odcinku serialu "Na Wspólnej" Iga stanie twarzą w twarz ze swoją siostrą! Czy policjantka zostanie zdemaskowana?! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2995. we wtorek, 17.12.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Iga (Lidia Sadowa), działając pod przykrywką, rozpracowuje groźną międzynarodową mafię, która zajmuje się zmuszaniem kobiet do prostytucji. W toku śledztwa wyjdzie na jaw, że w proceder może być zamieszana jej zaginiona przed laty siostra!

Wielka przemiana Izy! Jerzy do niej wróci?! Zobacz więcej

W 2995. odcinku serialu "Na Wspólnej" Iga dowie się, że przeszła weryfikację i może wyjechać do pracy za granicę. Jeden z gangsterów, Mocny (Bartek Cabaj), powie jej, że powinni się "zabawić" przed jej wyjazdem. Widząc niechęć Igi stwierdzi, że ich szefowa też była taka nieśmiała, kiedy zaczynała tu pracę.

Jakiś czas później na miejsce przyjedzie kurierka z Niemiec. Gdy gangsterzy zaprowadzą ją do uwięzionej Igi, potwierdzą się wszystkie najgorsze przewidywania. Tajniaczka rozpozna w niej swoją siostrę, Agatę (Karolina Kuklińska)! Sama również zostanie rozpoznana. Obie kobiety będą w szoku!

Iga nie żyje? Michał dowie się o śmierci policjantki!Zobacz więcej

Agata nie będzie wiedziała, że jej siostra jest policjantką i postanowi jej pomóc. W 2996. odcinku serialu "Na Wspólnej" powie Idze, że zostanie sprzedana do domu publicznego i zaproponuje pomoc w ucieczce. Iga się nie zgodzi - jeśli ma uciec, to tylko z nią!

Tymczasem Sławek (Mariusz Słupiński) i Robert (Dariusz Wnuk) zaczną panikować, gdy po raz kolejny nie uda im się skontaktować z Igą. Jak to się skończy?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×