"Na Wspólnej" odcinek 2999. Darek będzie uprawiał seks w zamian za... meble! Jak nisko upadnie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2999. odcinku serialu "Na Wspólnej" Darek i Emilia wylądują razem w łóżku. Kochanka Żbika odwdzięczy mu się w dość nietypowy sposób. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2999. we wtorek, 24.12.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Spłukany Darek (Michał Mikołajczak) już wkrótce wplącze się w sieć zastawioną przez kobiety, które będą chciała bez skrupułów wykorzystać ciężką sytuację, w której się znalazł. Jak wiele Żbik będzie w stanie poświęcić, aby wyjść na prostą?

Iga zostanie zdemaskowana?! Jej siostra jest członkiem mafii!Zobacz więcej

Emilia (Karolina Porcari) wpierw umówi go z Anną (Anna Nowak-Ibisz), nową szefową rady adwokackiej, która w zamian za seks będzie w stanie pomóc w odzyskaniu praw do wykonywania zawodu. Nieco później, w 2999. odcinku serialu "Na Wspólna" również "narzeczona" Żbika postanowi skorzystać z jego nowych usług.

Kobieta zadzwoni do Żbika i powie, że ma podpisać ważną umową, a kontrahenci chcieliby, aby na spotkaniu pojawiła się z narzeczonym. Po biznesowym spotkaniu Emilia zaprosi Darka do baru, aby wspólnie opili ten sukces. W pewnym momencie kobieta pocałuje Żbika, a ten nie będzie stawiał oporu.

Jarogniew znów przeżyje koszmar?! Rodzice zaczną o niego walczyć!Zobacz więcej

Niedługo potem Emilia i Darek wylądują razem w łóżku. Zbierając się do wyjścia, kobieta zapowie kochankowi, że już wkrótce przywiozą mu nowe meble. Jak długo Żbik będzie utrzymankiem tajemniczych kobiet?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×