"Na Wspólnej" odcinek 3000. Paweł oświadczy się Beacie! Czy były oszust usłyszy od niej "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]

W trakcie imprezy urodzinowej dla Marii Paweł postanowi zadać Beacie bardzo ważne pytanie! Czy usłyszy słowo "tak"? Sprawdź, co wydarzy się w 3000. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3000. w czwartek, 2.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Już wkrótce bliscy i przyjaciele Marii (Bożena Dykiel) będą świętować jej urodziny! Goście Zięby będą także świadkami jeszcze jednego bardzo ważnego i bardzo radosnego wydarzenia!

Wyjątkowe urodziny Marii Zięby! Kto pojawi się na uroczystości?Zobacz więcej

Jeszcze przed przyjęciem urodzinowym Paweł (Grzegorz Kwiecień) postanowi odwiedzić Marię, aby poprosić ją o radę. W 3000. odcinku serialu "Na Wspólnej" powie jej, że ma zamiar oświadczyć się Beacie (Katarzyna Ptasińska), ale nie wie czy zostanie przyjęty.

Seniorka podzieli się z nim swoimi doświadczeniami. Zdradzi, że gdy Włodek (Mieczysław Hryniewicz) jej się oświadczył, też miała wątpliwości i długo ważyła wszystkie za i przeciw. Wiedziała jednak, że go kocha i postanowiła za niego wyjść. Doradzi Pawłowi, aby szedł za głosem serca.

Iza zostanie influencerką! Jak poradzi sobie w internecie?Zobacz więcej

Nieco później, w trakcie przyjęcia w barze u Ziębów, Paweł uklęknie przez swoją wybranką i poprosi ją o rękę! Szybko okaże się, że jego obawy były zupełnie nieuzasadnione. Dziewczyna z radością przyjmie oświadczyny, a zaraz potem rzuci się Pawłowi w ramiona!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×