"Na Wspólnej" odcinek 3000. Wyjątkowe urodziny Marii Zięby! Kto pojawi się na uroczystości? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3000. odcinku serialu "Na Wspólnej" w barze u Ziębów odbędzie się wielka impreza! Jak bohaterowie będą świętować urodziny Marii? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3000. w czwartek, 2.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Widzowie serialu "Na Wspólnej" jubileuszowy 3000. odcinek serialu będą świętować w towarzystwie jednej z najbardziej bohaterek tej produkcji - Marii Zięby, która będzie wówczas świętować urodziny! Co się wydarzy?

Żaneta i Cieśilk mają romans?! Trafią na pierwsze strony gazet!Zobacz więcej

Kasia (Julia Chatys) postanowi zorganizować dla Marii (Bożena Dykiel) imprezę-niespodziankę! Nie przewidzi jednak jednego... W barze dojdzie do wielkiej awarii i cały lokal zostanie zalany przez wodę. Gdy w 3000. odcinku serialu "Na Wspólnej" Włodek (Mieczysław Hryniewicz) zobaczy zniszczenia, uzna że do wieczora nie uda się tego wszystkiego posprzątać.

Młodzież będzie jednak innego zdania i od razu zabierze się do roboty, aby na wieczorną uroczystość wszystko było gotowe! Kasia będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół, dzięki czemu cała praca pójdzie bardzo sprawnie. Wkrótce potem w barze zaczną pojawiać się pierwsi goście. Knajpka będzie powoli się zapełniać, a wszyscy z niecierpliwością będą czekać na jubilatkę!

Paweł oświadczy się Beacie! Czy były oszust usłyszy od niej "tak"?Zobacz więcej

Gdy Maria zobaczy całą rodzinę i wszystkich przyjaciół, będzie zachwycona! Na seniorkę będą czekały bukiety kwiatów i piękne prezenty, a Sławek (Mariusz Słupiński) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) otworzą szampany i odpalą fajerwerki. Wszyscy będą świetnie się bawili!

Zobaczcie koniecznie zdjęcia z urodzin Marii i sprawdźcie, kto będzie towarzyszył Ziębie w tym ważnym dniu!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×