"Na Wspólnej" odcinek 3003-04. Wielka zagraniczna gwiazda zostanie dotkliwie pobita! To wina Igora? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3003. odcinku serialu "Na Wspólnej" Igor będzie miał przeprowadzić wywiad z zagraniczną gwiazdą. Okaże się jednak, że będzie musiał przeprowadzić dziennikarskie śledztwo! Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3003. w środę, 8.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Igor (Jakub Wesołowski) będzie chciał stworzyć ciekawy materiał na temat wielkiej muzycznej gwiazdy, która przyjechała do Polski prosto z dalekiej Azji. Nie będzie się jednak spodziewał, że będzie musiał rozwiązać zagadkę kryminalną!

Matka uderzy Przemka w twarz! Natalia wyprze się syna?!Zobacz więcej

W 3003. odcinku serialu "Na Wspólnej" Igor będzie miał przeprowadzić wywiad z młodą Chinką (Mayu Gralińska Sakai), laureatką Konkursu Chopinowskiego. Nie zdąży jednak odebrać jej z lotniska, więc artystka postanowi złapać taksówkę. Auto zamiast zawieźć ją do redakcji, wywiezie ją za miasto, gdzie pianistka zostanie dotkliwie pobita i okradziona!

Dziennikarz będzie czuł się współodpowiedzialny za całą sytuację. Chce zapewnić artystce najlepszą opiekę redakcją. W 3004. odcinku serialu "Na Wspólnej" poinformuje także o wszystkim Sławka (Mariusz Słupiński) i Roberta (Dariusz Wnuk), którzy poproszą, aby przyjechał z pianistką na komisariat. Poszkodowana nie będzie jednak w stanie podać rysopisu sprawcy.

Policjanci rozłożą ręce - to już kolejne takie zgłoszenie, a oni nic nie mają! Igor postanowi rozpocząć dziennikarskie śledztwo. Czy uda mu się namierzyć przestępców?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×