"Na Wspólnej" odcinek 3005. Rodzice Jarogniewa pójdą na randkę! Dzięki Darkowi chłopiec odzyska rodzinę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3005. odcinku serialu "Na Wspólnej" Darek zorganizuje randkę dla rodziców Jarogniewa. Czy chłopiec po raz pierwszy w życiu będę mógł cieszyć się pełną rodziną? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3005. w poniedziałek, 13.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Rodzice Jarogniewa (Olgierd Jaworski) rozpoczęli regularną walkę o syna! Nastolatek będzie miał dość przepychanek najbliższych i poprosi o pomoc swojego mentora, Darka (Michał Mikołajczak). Czy Żbikowi uda się rozwiązać tę trudną sytuację?

Darek znów będzie prawnikiem! Szybko pożałuje, że wrócił do zawodu?Zobacz więcej

Początkowo Żbik nie będzie chciał angażować w osobiste sprawy rodziców chłopaka, lecz ostatecznie zgodzi się mu pomóc. Później z roli mediatora płynnie przejdzie do zadań... swatki. Pomoże Stanisławowi (Mariusz Laskowski) w odzyskaniu Oktawii (Katarzyna Strączek).

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

W 3005. odcinku serialu "Na Wspólnej" ojciec Jarogniewa będzie szykował się do randki z matką chłopca, z którą przed laty rozstał się w niezbyt dobrej atmosferze. Przed spotkaniem z Oktawią zestresowany szachista jeszcze raz skontaktuje z Darkiem, który da mu ostatnie wskazówki.

Czy dzięki pomocy Żbika Stanisław odzyska miłość sprzed lat, a Jarogniew po raz pierwszy w życiu będzie mógł cieszyć się pełną rodziną? Trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×