"Na Wspólnej" odcinek 3011-12. Agata pojedzie do Afryki, aby szukać Norberta? Bruno chce jej towarzyszyć [CO SIĘ WYDARZY]

W 3011. odcinku serialu "Na Wspólnej" Agata uzna, że musi jechać do Afryki i ratować porwanego Norberta! Niespodziewanie jej sojusznikiem zostanie Bruno. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3011. w czwartek, 23.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Już wkrótce Agata (Aleksandra Radwan) dowie się, że Norbert (Michał Malinowski) został porwany przez afrykańskich terrorystów! Co zrobi kobieta, aby spróbować ratować swojego męża?

Igor zacznie okłamywać Elżbietę! Ich związek wisi na włosku?Zobacz więcej

W 3011. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kochańska będzie kłębkiem nerwów. W końcu uzna, że musi koniecznie jechać do Afryki, aby jakoś pomóc w poszukiwaniach Norberta. Przyjaciele spróbują odwieść ją od tego pomysłu, ale ona będzie nieugięta. W końcu Bruno (Dawid Czupryński) postanowi schować jej paszport.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Żona Norberta rozpocznie rozpaczliwe poszukiwania dokumentu, a przyjaciele w dalszym ciągu będą namawiać ją do pozostania w kraju. Bruno jednak będzie pod wrażeniem determinacji Agaty. Ku zaskoczeniu wszystkich wyciągnie paszport z kryjówki i oznajmi, że poleci razem z nią do Afryki!

Jak Agata zareaguje na propozycję Bruna? Czy "ekspedycja ratunkowa" wyruszy na Czarny Ląd? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×