"Na Wspólnej" odcinek 3013. Iza i Jerzy znów razem! Co połączy byłych małżonków? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3013. odcinku serialu "Na Wspólnej" drogi Jerzego i Izy znów się zejdą! Czy jest szansa, że znów będą razem? Sprawdź, co ju wiadomo!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3013. w wtorek, 28.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Iza (Anna Korcz) i Jerzy (Wojciech Wysocki) rozwiedli się już jakiś czas temu, lecz wciąż wpadają na siebie przy różnych okazjach. Teraz ich drogi ponownie się zejdą! Czy jest szansa, że do siebie wrócą?

Eliza przyłapie Jarka z kochanką?! To będzie koniec ich związku?Zobacz więcej

W 3013. odcinku serialu "Na Wspólnej" Iza dostanie bardzo ciekawą propozycję. Tokarski (Roland Nowak), znany wydawca, zaproponuje jej, aby została autorką poradników dla kobiet. Brzozowska będzie sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Powie, że nie ma talentu pisarskiego, a książka to jednak coś więcej niż wpis na blogu.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Biznesmen nie da się jednak spławić. Zapewni ją, że ona ma tylko dostarczać pomysły, a samym pisaniem zajmie się ktoś inny. Brzozowska da się przekonać i umówi się na spotkanie z pisarzem. Okaże się, że ma nim być Jerzy! Byli małżonkowie doznają szoku, gdy dowiedzą się, że mają współpracować.

Chwilę później Jerzy stwierdzi jednak, że tworzone przez nich książki mogą pomóc wielu kobietom. Czy Brzozowska da się przekonać?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×