"Na Wspólnej" odcinek 3015. Ostrowski ma romans?! Rywal z pracy przyłapie go z Wiktorią! [CO SIĘ WYDARZY]

W 3015. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ostrowski i ordynatorka chirurgii zostaną przyłapani na schadzce! Czy mają romans? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3015. w czwartek, 30.01.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ostrowski (Marek Kalita) jakiś czas temu stracił posadę ordynatora. Na całe szczęście dość dobrze dogaduje się z Wiktorią, (Agnieszka Michalska), nową szefową, dzięki czemu jest w stanie jakoś sobie radzić w nowej sytuacji. Co z tego wyniknie?

Iza i Jerzy znów razem! Co połączy byłych małżonków?Zobacz więcej

Już wkrótce lekarze z oddziału chirurgicznego będą rywalizować o spory grant. Oprócz Ostrowskiego o finansowanie ubiegać się będzie jego największy wróg, doktor Adamski (Tomasz Piątkowski). Rywal będzie kwestionował każdą decyzję Arka, przez co praca na oddziale stanie się nie do zniesienia.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

W końcu w 3015. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ostrowski uzna, że ma dość i złoży rezygnację! Ordynator Kleczewska przyjmie jego dymisję i... zaprosi go na drinka! Uzna, że skoro już nie jest jego szefową, to nic nie stoi na przeszkodzie. Arek i Wiktoria będą się świetnie razem bawić, lecz w pewnym momencie do tego samego lokalu przyjdzie Adamski.

Lekarz pomyśli, że Ostrowski ma romans i chce wykorzystać znajomość z Kleczewską, aby zdobyć dla siebie grant! Czy doniesie o tym Ewie i dyrektor Kolendzie (Katarzyna Wajda)?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×