"Na Wspólnej" odcinek 3025-26. Dagmara zobaczy jak Przemek całuje się z Moniką! Rzuci go i wróci do męża? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3025. odcinku serialu "Na Wspólnej" Dagmara zobaczy jak Przemek całuj się z Moniką! Czy to będzie koniec jej związku ze swoim byłym uczniem? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3025. we wtorek, 18.02.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przemek (Eryk Cichowicz) jest w związku z Dagmarą (Katarzyna Ucherska). Mimo już wkrótce zagra w serialu razem z Moniką (Karolina Oldyńska), koleżanką z klasy, która się w nim podkochuje. Czy dziewczyna odbije go nauczycielce?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

W 3025. odcinku serialu "Na Wspólnej" Dagmara postanowi zrobić Przemkowi niespodziankę i przyjdzie na plan zdjęciowy, aby zobaczyć, jak jej ukochany radzi sobie przed kamerą. Gdy dotrze na miejsce, zobaczy jak... Przemek całuje się z Moniką!

Ostrowski pocałuje Wiktorię! Ktoś zrobi im zdjęcia!Zobacz więcej

Kobieta nie będzie mogła uwierzyć w to, co widzi. Rozstanie się z chłopakiem i wyrzuci go z mieszkania! Przemek będzie załamany. W 3026. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kuba (Kacper Łukasiewicz) namówi go jednak, ale jeszcze raz zawalczył o ukochaną!

Tymczasem Dagmara przyjmie nieoczekiwaną wizytę Moniki, która będzie chciała porozmawiać z nią o młodym Smolnym. Nastolatka będzie zaskoczona, widząc w mieszkaniu męża polonistki, Pawła (Kamil Błoch). Czy powie o tym Przemkowi?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×