"Na Wspólnej" odcinek 3025-26. Ojciec Igora wpadnie w pułapkę bandytów! Zginie ratując syna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3025. odcinku serialu "Na Wspólnej" Leszcze znajdzie sposób na uratowanie Igora z rąk bandytów! Jak zakończy się jego brawurowa akcja? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3025. we wtorek, 18.02.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Igor (Jakub Wesołowski) zostanie zdemaskowany przez mafię taksówkarską i znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Policja natychmiast rozpocznie intensywne poszukiwania, ale wszelkie ślady bardzo szybko się urwą. Czy Nowak zginie?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

W 3025. odcinku serialu "Na Wspólnej" Igor będzie przetrzymywany w opuszczonym budynku. Zdoła jednak przekonać jednego z bandytów, aby udał się do szpitala i dowiedział się, w jakim stanie jest Julka (Maja Oświecińska), córka Nowaka. Mężczyzna zostanie tam rozpoznany przez Leszka (Wojciech Majchrzak), który natychmiast go zatrzyma!

Iza i Jerzy razem w łóżku! Wrócą do siebie?Zobacz więcej

Ojciec Igora zdecyduje się na bardzo ryzykowny krok. Zaproponuje mafii wymianę - schwytany gangster w zamian za Igora. W 3026. odcinku serialu "Na Wspólnej" nadejdzie czas wymiany jeńców. Bandyci nie będą jednak chcieli się wymieniać. Igor usłyszy, jak planują zabójstwo jego ojca! Złe przeczucia będzie miał też schwytany gangster.

W pewnym momencie Leszek zostanie otoczony przez uzbrojonych bandytów! W ostatniej chwili na miejscu pojawi się jednak policja, która unieszkodliwi przestępców! Leszek i Igor będą bezpieczni.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×