"Na Wspólnej" odcinek 3027-28. Eliza wyjdzie zagranicę?! Zostawi Jarka z Emi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3027. odcinku serialu "Na Wspólnej" Eliza zostanie awansowana na nowe stanowisko i będzie musiała wyjechać z Polski. W tym samym czasie Jarek wznowi współpracę z Emi. Jak to się skończy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3027. w czwartek, 20.02.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Związek Elizy (Katarzyna Chorzępa) i Jarka (Wojciech Rotowski) to ostatnio seria niepowodzeń i nieporozumień. Kiepską sytuację dodatkowo skomplikowało pojawienie się atrakcyjnej Emi (Marta Julia Skoczek). Czy niedługo dojdzie do rozstania?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Ostrowski pocałuje Wiktorię! Ktoś zrobi im zdjęcia!Zobacz więcej

W 3027. odcinku serialu "Na Wspólnej" Eliza dostanie propozycje awansu. Kobieta z radością przyjmie ofertę i nie skonsultuje się z partnerem, mimo że nowe stanowisko wiąże się z częstymi wyjazdami zagranicę. Tymczasem Jarek wznowi współpracę z Emi, która pomoże w mu w pokazie dla dzieci z domu dziecka.

Następnego dnia, w 3028. odcinku serialu "Na Wspólnej", Jarek będzie miał pretensje do Elizy, że podjęła decyzję o awansie bez porozumienia z nim. Będzie zdania, że takie decyzje powinni podejmować wspólnie. Sam jednak nie przyzna się do tego, że znowu pracuje z Emi…

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×