"Na Wspólnej" odcinek 3030. Wojtek rzuci pracę?! Chce założyć własną firmę [CO SIE WYDARZY]

W 3030. odcinku serialu "Na Wspólnej" Wojtek uzna, że musi rzucić pracę i założyć własną firmę! Jak zareaguje na to Żaneta? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3030. w środę, 26.02.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wojtek (Wojciech Błach) pracuje jako instruktor jazdy i jest tym bardzo dobry. Ze swojej pracy czerpie sporo satysfakcji, lecz warunki finansowe nie są idealne. Czy już czas na zmiany?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Ostrowski pocałuje Wiktorię! Ktoś zrobi im zdjęcia!Zobacz więcej

W 3030. odcinku serialu "Na Wspólnej" Żaneta (Anna Guzik-Tylka) powie Wojtkowi, że ich sytuacja finansowa nie jest najlepsza. Zaproponuje mu, aby porozmawiał z szefem o podwyżce. Właściciel szkoły nie będzie jednak chciał o tym słyszeć.

Jeszcze tego samego Szulc dowie się jednak od jednej z kursantek, że za kurs z nim szkoła bierze o 500 złotych więcej niż zwykle. Tego będzie za wiele! Wojtek pójdzie do szefa i w dosadnych słowach powie mu, co o tym wszystkim myśli!

Aneta ma nowego partnera! Darek będzie zazdrosny?Zobacz więcej

Gdy wróci do domu, opowie o wszystkim żonie. Podzieli się z nią także swoim nowym pomysłem. Mógłby otworzyć swoją własną szkołę. Zaproponuje Żanecie, że mogą zarejestrować firmę na nią, dzięki czemu zostałaby jego szefową.

Kobieta będzie jednak sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Będzie się obawiać, że prowadzenie własnego biznesu przerośnie jej męża. Czy Wojtek mimo wszystko postawi na swoim?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×