"Na Wspólnej" odcinek 3034. Ksawery trafi do poprawczaka?! Marta sobie tego nie wybaczy... [CO SIĘ WYDARZY]

Ksawery stanie przed sądem rodzinnym! W 3034. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta będzie musiała wynająć prawniczkę, która ma uchronić go przed poprawczakiem! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 3034. w środę, 4.03.2020 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Presja rówieśnicza popchnie Ksawerego (Adam Tomaszewski) do przestępstwa! Zaczęło się od drobnych kradzieży, lecz już wkrótce syn Marty (Joanna Jabłczyńska) zostanie złapany przez policję! Trafi do poprawczaka?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Chłopak będzie musiał wraz z matką stawić się przed sądem rodzinnym. Konarska będzie załamana... Uzna, że jest beznadziejną matką, która nie ma pojęcia, co dzieje się z jej dzieckiem. Okaże się bowiem, że Ksawery okradł również Mikołaja (Krzysztof Wieszczek).

Ostrowski dostanie zawału! Adamski nie uratuje jego życia?Zobacz więcej

Marta uzna jednak, że musi zrobić wszystko, aby uchronić syna przed wylądowaniem w poprawczaku. Razem z Filipem (Marcin Chochlew) zdecyduje się na wynajęcie Weroniki (Renata Dancewicz), która ma bronić chłopca. Roztocka od razu weźmie się do pracy.

Na początku będzie musiała przygotować Martę i Filipa na wizytę kuratora. Trzeba mu pokazać, że Ksawery nie jest zdemoralizowany! Jak to się skończy?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×